Mieszkanie na wynajem Warszawa, Białołęka, Nowodwory, Aluzyjna

2 pokoje
44.10 m²
63,49 zł/m2
3 piętro
MW-12348

2 800 zł

Mieszkanie na wynajem
Oferta specjalna

szczegoly.oferty

Symbol oferty MW-12348
Powierzchnia 44,10 m²
Ilość pokoi 2
Ilość sypialni 1
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana nowe budownictwo
Opłaty wg liczników gaz, prąd
Piętro 3
Garaż miejsce parkingowe
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji jednomiesięczna
Balkon loggia
Rok budowy 2003
Umeblowanie umeblowane
Winda tak
Pomieszczenia
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z jadalnią
Typ łazienki razem z wc

opis.nieruchomosci

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m2 na Warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej.
Na mieszkanie składa się przestronny salon z jadalnią i aneksem kuchennym oraz wyjściem na balkon, sypialnia, łazienka i przedpokój z dużą szafą w zabudowie. Mieszkanie usytuowane na III piętrze w budynku z windą.
Cena najmu to 2800 zł plus opłaty media (prąd, gaz i internet).
Możliwość wynajęcia miejsca postojowego w garażu wielostanowiskowym (dodatkowo płatne 200 zł).
Wymagana jednomiesięczna kaucja zabezpieczająca.
Wynajem tylko w formie najmu okazjonalnego.

 

podobne.oferty

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Białołęka

2 pokoje 52 m2 63,76 zł/m2

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Białołęka

2 pokoje 52 m2 57,25 zł/m2

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Białołęka

2 pokoje 50 m2 59,88 zł/m2
Oferta specjalna

Mieszkanie na wynajem

Warszawa, Białołęka

2 pokoje 28 m2 95,31 zł/m2
Oferta specjalna

Proszę wprowadzić poprawne imię i nazwisko
Proszę wprowadzić poprawny numer telefonu
Proszę wprowadzić poprawny adres e-mail